Producenci

Newsletter

LIQUI MOLY 1052 2T 2-TAKT OLEJ DO DWUSWUWÓW 1L Powiększ do pełnego rozmiaru

LIQUI MOLY 1052 2T 2-TAKT OLEJ DO DWUSWUWÓW 1L

Olej do silników 2-suwowych chłodzonych powietrzem lub wodą ze smarowaniem osobnym lub mieszanym.

Więcej szczegółów

1052

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


3 Inne produkty w tej samej kategorii:

1L olej 2T-Oil Teilsynth TSC3/API TC, SCC TSC-3, TISI, ISO L-EGC, JASO FC

Szczegóły produktu

 
Półsyntetyczny olej do 2-suwowych silników chłodzonych powietrzem i cieczą. Olej jest zalecany zarówno do silników ze smarowaniem dozownikowym jak i można go dodawać bezpośrednio do paliwa. Olej chroni tłok przed zatarciem i ogranicza powstawanie nagarów w komorze spalania i w układzie wydechowym. Doskonały do smarowania dwusuwowych kosiarek, pilarek, glebogryzarek, odśnieżarek, podkaszarek i innych urządzeń z silnikiem dwusuwowym.
 

Zastosowanie: 

Olej do silników 2-suwowych chłodzonych powietrzem lub wodą ze smarowaniem osobnym lub mieszanym. W silnikach wyposażonych w pompę dozującą olej należy wlać do zbiornika dozownika. W urządzeniach z mieszalnikowym systemem smarowania olej należy wlać do benzyny w proporcji podanej przez producenta silnika (najczęściej 1: 100 lub 1: 50).

Stosowany także jako dodatek do ON (do doleju napędowego) w silnikach Diesla
by wspomagać smarowanie wtrysków (wtryskiwaczy)
ok 100-250ml na 50L paliwa.

Liqui Moly to producent środków smarnych , chemii warsztatowej oraz olejów cechujących się niezwykłą skutecznością, poświadczoną certyfikatem TÜV.  


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.