Producenci

Newsletter

PIPERCROSS PP1577 Subaru Impreza III 2.5 WRX '07 GH Powiększ do pełnego rozmiaru

PIPERCROSS PP1577 Subaru Impreza III 2.5 WRX '07 GH Filtr powietrza

Filtr powietrza PIPERCROSS PP1577 panelowy, prostokątny. Dł. 220, szer. 218 mm. Subaru Forester (SH) 2.0 16v 04/08 -
K&N filtr powietrza - wkład SUBARU OUTBACK 03-10, LEGACY 05-10, IMPREZA 07-10, FORESTER 08-10;  

Więcej szczegółów

PP1577

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,00 zł.


Dodatkowe informacje katalogowe:

Wysokość [mm]: 24
Długość zewnętrzna [mm]: 220
Szerokość zewnętrzna [mm]: 218

Opis produktu:

Filtry panelowe firmy PIPERCROSS są idealnym rozwiązaniem dla kierowców, którzy chcą podnieść moc swojego samochodu oraz obniżyć koszty jego ekspolatacji. Filtry panelowe zapewniają wzrost przepływu powietrza do 30% (w porównaniu z filtrami papierowymi) nie powodując głośniejszej pracy układu dolotowego.

Wkłady firmy PIPERCROSS są łatwe w montażu i pasują do konkretnych modeli samochodów, bez konieczności przerabiania seryjnych elementów. Montuje się je w miejsce fabrycznego filtra powietrza wedlug zaleceń producenta.

Filtry powietrza firmy PIPERCROSS są tworzone ze specjalnej gąbki o wyjątkowych właściwościach. Gąbka zastosowana w tych filtrach zatrzymuje dwa razy więcej zanieczyszczeń powietrza i wykazuje trzykrotnie wyższą żywotność niż papier lub bawełna stosowana w innych filtrach, przy zachowaniu stałego przepływu powietrza.

Materiał filtracyjny PIPERCROSS to poliuretanowa gąbka tworzona według unikalnej technologii. Do budowy filtra wykorzystuje się kilka warstw takiej gąbki a każda z nich charakteryzuje się inna porowatością mierzoną w porach na cal (PPI) oraz ich różną wielkością. Filtry są zaprojektowane tak, aby każda z warst zatrzymywała zanieczyszczenia o innej wielkości. Wielkość porów zmniejsza się zgodnie z kierunkiem przepływu powietrza, zapewniając ochronę silnika na najwyższym poziomie jednocześnie nie ograniczając ilości powietrza dostarczanego do komory spalania.

Dodatkowym atutem filtrów firmy PIPERCROS jest to, że są to filtry mokre, oznacza to, że medium filtracyjne jest nasączone specjalnym olejem zatrzymującym najdrobniejsze zanieczyszcenia. Filtry te są wielokrotnego użytku i można je czyścić i konserwować we własnym zakresie używając odpowiednich, dedykowanych preparatów PIPERCROSS. Prawidłowa konserwacja filtra nie ma wpływu na budowę warstwy filtracyjnej i zmniejszenie efektywności filtrowania.

Subaru Impreza III 2.5 WRX '07  

 SUBARU OUTBACK 03-10, LEGACY 05-10, IMPREZA 07-10, FORESTER 08-10;  

 

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.